KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848204
*
nr 1284 8204
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Karoliner till häst. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 oktober 2019
kl 18:09:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/10 21:30:17
1
450 kr
26/10 08:50:06
2
500 kr
28/10 12:39:09
3
600 kr
28/10 14:51:02
1
Vinnande bud
28/10 18:04:33
2
800 kr
28/10 18:04:33
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karoliner till häst olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:05
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:30
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1284 8204
Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Karoliner till häst. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 oktober 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/10 21:30:17 | 1 | 450 kr |
26/10 08:50:06 | 2 | 500 kr |
28/10 12:39:09 | 3 | 600 kr |
28/10 14:51:02 | 1 | Vinnande bud |
28/10 18:04:33 | 2 | 800 kr |
28/10 18:04:33 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karoliner till häst olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11 -
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:05 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:30